Servis mobilov a tabletov Košice

dajmusancu servis mobilov kosice

Rozbitý displej, výmena batérií, oprava tlačidiel či záchrana utopených zariadení. To je práca pre dajmusancu.sk

Spadol Ti mobil a máš prasknutý displej? Batériu musíš nabíjať stále častejšie a častejšie? Alebo si Tvoj mobil na dovolenke trochu zaplával? Začínaš sa už obzerať po novom mobile, lebo ten tvoj už nepracuje ako by mal? Daj mu ešte šancu! Dajmusancu.sk expresne rýchlo zvládne základné opravy ako výmena displeja či batérie, no nezľakne sa ani pri zložitejších problémoch, kedy je vyžadovaná náročná oprava spojená s mikrospájkovaním tých najdrobnejších súčiastok. Dajmusancu (servis mobilov Košice) je tu pre Vás.

Mobil mi spadol, čo teraz? Dajmusancu!

Rukami našich skúsených technikov prešlo už mnoho mobliov rôznych značiek, ktoré boli vystavené rôznym situáciám, ktoré aj pri najlepšej starostlivosti pri bežnom používaní jednoducho nastať môžu. Koľkokrát sa Vám už vyšmykol mobil z ruky a spadol na chodník či na dlažbu a ako naschvál práve vtedy, keď ste na ňom nemali ochranné sklo? Alebo horšie, spadol do mora, alebo do toalety? Áno, stáva sa to. Nie je to však neriešiteľný problém a vo väčšine prípadov sa to dá vyriešiť aj inak, ako kúpou nového. Dajmusancu (servis mobilov Košice) je tu pre Vás.

Batériu musím znova a znova nabíjať

Moderné smartfóny majú najväčší problém s výdržou batérie. Niet sa čomu diviť, veľké displeje a perfektný výkon si pýtajú svoje. Nabíjať mobil každú noc je preto pre väčšinu z nás pravidlom. No po čase začne batéria v mobile strácať svoju pôvodnú kapacitu. Ak pracujete v kancelárii, tak to nejako zvládnete, keďže si mobil môžete jednoducho pichnúť do nabíjačky, no pokiaľ cestujete, nevyhnete sa používaniu powerbanky. Tie s väčšou kapacitou však majú aj vyššiu hmotnosť a nosiť zbytočnú váhu v taške či kabelke tiež nie je najpohodlnejšie.

A problém to nevyrieši, po čase budete musieť tak či onak uvažovať nad novým mobilom. Alebo nie? Jasné, že nie! Baterku si síce kvôli komplikovanému prístupu nevymeníte tak jednoducho, ako niekedy na starej Nokii 3310, ale v poriadnom servise Vám to spravia na počkanie. Jasné, nová batéria tiež niečo stojí, vždy je to však lacnejšie ako kúpa nového smartfónu. Obzvlášť keď Vám ten starý slúži a postačuje výkonovo i kapacitne. Dajmusancu (servis mobilov Košice) je tu pre Vás.

Nevyhadzuj, dajmusancu!

Popri tom netreba zabúdať aj nato, že nedávaš šancu iba svojmu starému mobilu, ale dávaš šancu aj našej planéte. V dnešnej dobe na tom už asi nikto nie je tak zle, aby si nemohol kúpiť nový mobil, veď sme pravidelne zavalení rôznymi akciami a zľavami na elektroniku, ktorým sa veľakrát nedá odolať. A naše staré zariadenia končia na dne odpadkových nádob. Zamysleli ste sa ale nad tým akú záťaž Váš mobil prírode spôsobí?

Mobil je vlastne zmes ťažkých kovov nahromadených na malej ploche, čo ho robí prakticky nerecyklovateľným. Pochopiteľne, nikto nechce chodiť s 20 ročným mobilom, no veľakrát sa stane, že sa poškodí pomerne nový mobil. Kúpa nového je taká jednoduchá, že sa nikto neunúva ani zistením, či a za koľko by sa dal poškodený mobil opraviť. My v Dajmusancu robíme všetko preto, aby ostala naša planéta príjemným miestom pre našich potomkov.

Pokiaľ chceš byť pravidelne informovaný o novinkách v našej práci, sleduj nás na Facebooku.