Sme mobilní

dajmusancu servis mobilov kosice

Nemusíte už nikam chodiť! Zavolajte nám a po Vaše zariadenie si prídeme, opravíme ho a donesieme ho naspäť k Vám! Sme totiž mobilny servis mobilov.

Poznáte to? Spadne Vám mobil tak nešťastne, že praskne displej, no Vy máte množstvo povinností a posledné, čo sa Vám chce, je brázdiť mesto a hľadať dobrý servis, kde Vám mobil rýchlo a kvalitne opravia? Alebo ste v práci a Váš šéf Vás zavalil úlohami, no po práci budete určite potrebovať funkčný mobil?

Nikam predsa chodiť nemusíte! Stačí zavolať na naše telefónne číslo 0950 596 497, alebo napísať na servis@dajmusancu.sk, či na FB messenger vpravo dole na našej internetovej stránke dohodnúť sa s našim technikom a po Vaše zariadenie si prídeme na dohodnutú adresu, po vyplnení a podpísaní preberacieho protokolu ho prevezmeme, odnesieme do nášho servisného strediska a v najkratšom možnom čase Vám ho donesieme opravené.

Načo vôbec chodiť do servisu, keď servis môže prísť k Vám? Tieto starosti nechajte na mobilny servis Dajmusancu.sk a Vy môžete svoj čas využiť oveľa zmysluplnejšie.

Táto služba zatiaľ funguje iba v rámci mesta Košice. Výjazd technika po zariadenie, ako i dovoz opraveného zariadenia je úplne zadarmo. Ušetríte tak svoj čas, svoje nohy, ale i pohonné hmoty.

Čo je potrebné?

Pri kontaktovaní technika je dôležité uviesť základné údaje o zariadení, ako je typ, rok výroby a rozsah poškodenia zariadenia. Technik Vám následne ohodnotí cenu prác a pokiaľ nebudeme mať náhradný diel na sklade, technik tento diel objedná. Pokiaľ budete súhlasiť s opravou a vyžiadate si výjazd technika k Vám, budete musieť zadať Vaše údaje ako meno, priezvisko a adresu, kam má technik prísť a tiež telefónne číslo, na ktorom budete zastihnuteľný (v prípade opravy Vášho mobilného telefónu, pokiaľ nemáte náhradný telefón, uviesť kontakt na človeka Vám blízkeho, ktorý Vás vie informovať o ukončení servisných prác na Vašom zariadení.) Po oprave Vás technik kontaktuje a Vaše zariadenie Vám prinesie späť na dohodnutú adresu.

dajmušancu.sk